KONFIGURATOR

Łóżko skrojone na miarę

Jak skonfigurować łóżko?

Poniżej prezentujemy instrukcję pięciu najważniejszych kroków, aby powstało wymarzone łóżko dla Ciebie lub Twojego klienta.

MODEL ŁÓŻKA

W kroku 1 wybierasz jeden z aż 21 modeli w trzech kolekcjach: Modern, Elegant lub Frame.
To idealny moment, aby zdecydować o wyborze wezgłowia standardowego lub podwyższonego oraz dobrać dodatkową piankę.
Sprawdź w katalogu modele z opcją modyfikacji.

TKANINA

Krok drugi, w którym można zaszaleć i wybrać kolor swojego nowego łóżka z palety ponad kilkuset kolorów i faktur dostępnych materiałów. Zapytaj sprzedawcę w salonie o wzorniki materiałów i wybierz najlepszy dla siebie.

TYP ŁÓŻKA

Trzeci krok pozwala na wybór bryły, która sprosta Twoim potrzebom oraz gustom. Do wyboru są 3 rodzaje ram: light, rama "klasyczna" (ramowe) oraz kontynentalne. Ale to nie wszystko: każdy model może zostać doposażony w wygodny pojemnik na pościel.

RAMA ŁÓŻKA

W przedostatnim kroku możesz zdecydować czy Twoje łóżko wymaga solidnej, grubej i wyższej ramy, czy jesteś zwolennikiem minimalizmu na rzecz eksponowania nóżek łóżka. To Twój wybór, jednakże pamiętaj o materacu - jego wymiar będzie miał istotne znaczenie przy wyborze ramy.

NÓŻKI

5 krok to wybór kształtu i rodzaju nóżek (drewniane, stalowe, ślizg) w kilku kolorach. Jeśli preferujesz łóżko wysokie w lekkiej ramie to idealne będą nogi stalowe, natomiast dla łóżka kontynentalnego z grubym materacem proponujemy wybrać ślizgi.