MARKA BED DESIGN

Kim jesteśmy?

Poznaj BED DESIGN

Za sukcesem każdej marki stoją ludzie - to fakt bezsprzeczny.
Z marką Bed Design pracują osoby z pasją i odpowiednimi umiejętnościami, które mają świadomość, że zespół i współpraca jest niezbędna, aby znaleźć się tam, gdzie chcemy dotrzeć.

Bed design wywodzi się z firmy szeroko działającej w branży wnętrzarskiej. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata współpracy z klientami, tworząc wymagające wnętrza, oraz realizacje meblowe, które odpowiadały na potrzeby naszych klientów. Wszystko to miało wpływ na stworzenie kolekcji łóżek, gdzie to właśnie klient staje się na chwile projektantem i ma możliwość wykreować dla siebie swoje wymarzone miejsce do wypoczynku.

Nasza precyzja i skrupulatność w tworzeniu najważniejszej przestrzeni w życiu jaką jest dom, przełożyła się również na jakość produkcji. Stawiamy na najwyższe standardy, cenimy sobie bardzo dobre wykonanie mebla, zastosowanie odpowiednich surowców oraz niezawodnych komponentów. Posiadamy bardzo dobrze rozwinięte działy produkcji, własny park maszynowy i przede wszystkim wyspecjalizowaną kadrę osób przepełniona pasją do pracy, która tworzy meble pod spersonalizowane potrzeby naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać łóżko Bed Design?

Ręczne, rzemieślnicze wykonanie każego łóżka gwarantuje odpowiednią jakość.

Hale produkcyjne
Szwalnia tkanin obiciowych
Projektowanie modeli łóżek
Tapicerowanie elementów
Magazyny wysokiego składowania

Współpraca z Bed Design

Sieć sklepów BED DESIGN dynamicznie się rozwija i cieszymy z każdego nowego punktu. Naszym celem jest dotarcie do takiej ilości salonów, aby nasze łóżka były dostępne nie tylko w większych miastach Polski. Dlatego też zapraszamy do współpracy zainteresowane salony, dla których posiadanie polskich łóżek w wyważonym stosunku ceny do dobrej jakości jest podstawą funkcjonowania.

Ze swojej strony zapewniamy produkt wykonany z należytą starannością, przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz gwarancji dla klienta, że otrzyma dokładnie taki sam wzór łóżka, jaki wybrał w Państwa salonie. Gwarantujemy także wsparcie w postaci materiałów promocyjno-reklamowych oraz narzędzi dla sprzedawców, aby klient mógł zostać obsłużony w należyty sposób i mógł pewnie podjąć decyzję o zakupie. Wszelką pomocą będzie służył także manager regionu regularnie odwiedzający Państwa salon.

Jeśli jeszcze Państwa nie przekonaliśmy, prosimy o kontakt. W bezpośredniej rozmowie na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania, aby obrać wspólny kierunek do owocnej współpracy.

Kontakt: Magdalena Barczykowska | +48 690 624 098 | m.barczykowska@beddesign.pl